VoleybolunAdresi.com

Üzgünüz, bu maç için yazacak fazla bir şey yok!

BJK: 0 – Karayolları Spor Kulübü: 3
Salon: TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler: Seçkin Yener, Erdal Akıncı/Gözlemci: Ümit Sokullu
Setler: 18-25, 18-25, 26-28
Süreler: 23′, 25′, 30′,

Maçın istatistikleri için tıklayınız.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 12. haftasında kadrosunu darmadağın eden BJK, Karayolları Spor Kulübü’ne adeta ter antrenmanı yaptırdı.
Maçı zorlanmadan 3-0 kazanan Karayolları 3 puanın sahibi oldu. Karşılaşmanın setleri 18-25, 18-25, 26-28 sonuçlandı.

Öncelikle belirtmek isteriz ki;
Sahada mücadele eden her iki takım oyuncuları için hiç bir şey söyleyemeyiz. Sahada profesyonelce mücadele eden gencecik voleybolcuların terleri ile ıslattıkları forma ve armanın kutsiyeti ile uyum içindeydi ancak başlıktan da anlaşılacağı gibi bu maç öncesi hafta içinde siyah beyazlı takımda yaşananlar adının büyüklüğüne yakışmadı!
Önümüzdeki hafta 3 yada 4 oyuncusu ile sözleşmesini sonlandıracak olan BJK’da Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin marka değeri ve Türkiye’nin en büyük camialarından biri adına gerçekten çok üzücü ve düşündürücüydü!

Bir voleybol sever olarak Milli Takıma oyuncular yetiştiren, ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil eden, Başkan Kupası kazanan bir kulübün önce şampiyon olarak Efeler Ligi’ne yükselen takımını komple, alt yapı takımları ile birlikte kapatıp, kadın takımını ise kapatmak beter eden bu görüntüden son derece üzüntü duyduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Son söz olarak; Türkiye’nin en büyük üç camiasından biri olan bir kulübün voleybolunu bu hale getirenler bir gün buralrda olmayacak ama haber fotoğrafında taraftarın da belirtiği gibi; ‘BEŞİKTAŞ BİTMEZ’!
Savaş Eskigülek
Resimler: Refik Keskin

You must be logged in to post a comment Login