VoleybolunAdresi.com

Bursa Koç Ortaokulu, Okul Sporları’nda Türkiye Şampiyonasında

Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Müdürlüğünce organize edilen, Bursa İli 1.Küme Yıldızlar ve Küçükler kategorisinde ki karşılaşmalar final maçlarıyla tamamlandı.

Bursa, Dikkaldırım Spor Salonu’nda gerçekleşen final karşılaşmasında, Bursa’ da dikkatleri üzerinde toplayan Koç Ortaokulu, kendi okul bünyesinden çıkartmış olduğu yıldız ve küçük erkek ve kız voleybol takımlarıyla turnuvada göz doldurdular.

Yıldız Kızlarda Bursa 2.si, Küçük Erkeklerde Bursa 2.si ve Küçük kızlarda da Bursa 3.sü olup, Türkiye Okul Şampiyonalarına katılma hakkı elde ettiler.

Koç Ortaokul’u müdürü Muharrem Keskin’in voleybol sporuna önem vermesi ve bu spor dalında gençlere imkan sağlaması veliler tarafından taktirle karşılandı. Çok değerli zamanlarını voleybol sporuna ayıran Ali İhsan Gözü, Taner Şahin, Ünal Akgünel ve Abdullah Tiryaki hocalarımıza da ayrı ayrı teşekkürler ederiz.

7-10.- Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek Küçük Kızlar Türkiye Şampiyanası’da, 20-23 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek Yıldız Erkekler ve Kızlar Türkiye Şampiyonasın’da başarılar dileriz.

You must be logged in to post a comment Login