VoleybolunAdresi.com

Bir zamanlar Kartal’dı!

Fenerbahçe OPET: 3 – BJK: 0
Salon: TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler: Aylin Turnaoğlu, Uğur Ateş/Gözlemci: Aydın Ay
Setler: 25-12, 25-17, 25-8
Süreler: 20′, 22′, 20

Maçın istatistikleri için tıklayınız.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 13. Haftasında Fenerbahçe Opet, BJK ile karşılaştı. TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan maçı İstanbul Bölgesinden Ulusal Voleybol Hakemleri Aylin Turnaoğlu ile Uğur Ateş yönettiler. MHGK Üyesi Aydın Ay ise maçta Gözlemci olarak görev yaptı.

ezona başladığı kadrosundan sadece Mislina’nın sahada yer aldığı rakibi karşısında sezon içinde daha az forma şansı bulan oyuncularına yer veren Zoran Terzic, oyuncularının son durumları kontrol etmek istese de bu amacına ulaşamadı. Zira BJK takımı rakibine tabiri caizse antrenman kalitesinde bile rakip olamadı. (Burada özellikle belirtmek isteriz k; sadece alınlarının akı ile formasını ıslatan gencecik kızlara kastımız yoktur. Kırgınlığımız bu forma ve bu armaya bu durumları layık gören ve tedbir almayanlardır!)
Türk Spor tarihinde çok önemli bir yeri olan BJK’nin bir dönemler adına derbi mücadelesi dediğimiz halinden bugünlere gelmesini sağlayan her kim varsa bu büyük camiaya hesap vermeli.

Bir voleybol sever olarak, bir zamanlar Türk Milli Takımı yerine sahaya çıkması sebebiyle armasında Türk Bayrağını taşıyan tek takım olma gururunu yaşayan kulübün bu hale gelmesinde ve çözüm bulamayanları tarih yazacak ve spor severler unutmayacaktır.

Bu arada 62 dakika süren maçı Fenerbahçe Opet 3-0 kazandı. BJK ise 13. maçında 10.yenilgisini aldı.
Savaş Eskigülek-Voleybol Aktuel
Fotoğraflar : Refik Keskin

You must be logged in to post a comment Login